komputery stacjonarne hp pavilion

komputery stacjonarne hp pavilion

Z 12-letniego psa wspomniałem, daliśmy zwierzęciu leczenia gojenia i czuła w głęboki spokojny sen w ciągu pięciu minut. Następnego dnia rano zmarła spokojnie w samochodzie w drodze do weterynarzy. W tym przypadku leczenie ran po prostu przyniósł głębokie uczucie odprężenia i wolność od bólu i dał zwierzęciu możliwość uwolnienia się od ziemskiego ciała, jeśli tak wybrał.

Oczywiście twój zwierzę może odpowiedzieć na pytanie z wielkim skokiem w energię już następnego dnia. Prawdopodobnie umówiłem się na weterynarza na badania kontrolne, cały czas myślałem, że to była prawdopodobnie ostatnia wizyta. Spacer z psem i weterynarz mówi „ojej, Buster szuka wspaniałe dziś”. Od razu masz znak pan prosi. Są to subtelne odpowiedzi otrzymasz jeśli zachować swoje pytania do zwierzęcia jasny i bez przywiązania do wyniku. Innymi słowy, jest otwarta na co mogą chcieć pokazać.

Co jeszcze możemy zrobić?

* Umieść Himalayan lub inny kryształ pobliżu ich łóżka do jonizacji powietrza i przynieść wielki sen

* Akupunktura, masaże, Flower Essences lub Reiki przyniesie wielką ulgę

* Olejki aerozole oleju do ukojenia.

* Zachowaj je w cichych pomieszczeniach z dala od zbyt wiele hałasu

* Zachowaj je do rutyny

* Odsuń bałaganu

* Powiedz im, jak bardzo ich kochasz

Również, gdy zwierzę jest dobry dzień i czujesz się dobrze, dać Vet zadzwonić i zacząć zadawać pytania, które znasz będzie trudno zapytać później. Zapytaj przyjdą do domu, a jeśli tak, to na jakie dni iw jakich godzinach. Zapytaj, czy znają kogoś, kto oferuje usługi kremacji lub usługę pogrzebową.

Trzymaj dzieci świadomych tego, co robisz. Niech wiedzą, że nie jest to raj dla zwierząt i że pewnego dnia zwierze może trzeba tam pojechać. Nie wiemy, który dzień, że będzie, więc balon reklamowy – kup terazcodziennie im, jak bardzo je kochamy powiedzieć, i powiedzieć, dziękuję za danie nam tak wiele radości.

– autor artykułu