komputery stacjonarne all in one

komputery stacjonarne all in one

Wykonaj Lie Banks

Z mojego doświadczenia pracując bezpośrednio z dużych banków i instytucji kredytowych, wiem jedno jest pewne, banki kłamstwo. Jest to niestety bardzo uczciwy i brutalna prawda, że ??wiele osób uczy się na własnej skórze.

Miałem wiele telefonów od właścicieli, że myśleli, że praca z ich pożyczkodawcy o zmianę kredytu. Nagle, otrzymują zawiadomienie zostały one wprowadzone do wykluczenia i jest to ogromny szok. Te historie są bardzo podobne, myśleli, że robią zmodyfikowane płatności próbnych, a czasem brak płatności w ogóle wtedy trzech miesiącach nich są w wykluczenia. Historia jest zawsze taki sam i to zaczyna się od „a bank powiedział mi …” wtedy zakończyć się do końca.

Właśnie dzisiaj miałem kłamstwo negocjatora do mnie. Pracujemy nad tym dossier od września 2010 roku, a ona płaskim papierowe kubki z nadrukiem się powiedział mi, że zamknęła plik dwa tygodnie temu, ponieważ nie mogła dostać się do mnie przez telefon. Mówisz poważnie??? Myślę, że była po prostu zbyt zajęty, aby wybrać właściwą liczbę, ponieważ mój telefon nie zmieniła się w ciągu 10 lat!

Ja po prostu mówię klientom, aby nie rozmawiać z ich pożyczkodawcy lub jednostce obsługującej. Problem polega na tym, że gdy właściciel domu próbuje negocjować na własną rękę, czy jest to modyfikacja pożyczki lub krótkiej sprzedaży, otrzyma pomiatać. Moja praca jest po prostu negocjować krótkiej sprzedaży dla mojego clients- znam pytania zadać, wiem jakie informacje wymaga pożyczkodawcy i wiem, że będą kłamać w pewnym momencie.

Dlatego, że uda nam się tutaj w SRE dlatego, że dokumentują wszystko! Wydaje się, że nadmierne zabić spisać jakim czasie można zadzwonić, z kim porozmawiać z co dział mówisz do itd, ale to jedyny sposób można zapewnić, że informacje, które po prostu dał została wpisana do pliku. Z wszystkich moich notatek mogę powiedzieć firmę, że się mylą i że wysłałem w dokumentach lub cokolwiek zwrócono na poprzedni dzień bez wahania. Kredytodawcy są tak duże, że nie można śledzić każdego pliku są pracuje. Tak więc, jako konsument chcesz się upewnić, że masz kogoś, że ma doświadczenie wzywającą do zapewnienia wszystko idzie gładko, gdy próbujesz krótkiej sprzedaży domu.

Teraz, gdy nauczyłem się trochę o tym, jak działają Kredytodawcy, odkryć, dlaczego jest to istotne, kto negocjuje swój krótkiej sprzedaży

Charlotte Allred jest przeznaczona dla Secure Broker Nieruchomości w Chandler w Arizonie. Bezpieczne nieruchomości działa, aby pomóc sprzedawców, którzy zmagają się z ich domu, jak i kupujących, aby znaleźć swój nowy dom. Jesteśmy dumni z najwyższą profesjonalizmu i przynosząc znaczną wiedzę, a tym samym wartość dla naszych klientów.

– autor artykułu